O nás

ikonka šípu mířící doprostřed terče

Komplexnost

Jako jediní ve městě zvládneme dodat a namontovat okna, vchodové dveře, žaluzie i parapety. To vše na míru přesně dle vašich představ a požadavků – již nemusíte hledat více dodavatelů.

ikonka značící více než 20 let praxe

Praxe

Působíme na trhu již více než 20 let (od roku 1997) a máme za sebou tisíce úspěšně realizovaných zakázek a spokojených klientů, Kromě jiných k ním patří následující významné firmy a instituce v regionu.

ikonka znaku GPS lokace

Lokálnost

Vybrat vhodný produkt přes internet není vždy jednoduché, proto Vám dáváme možnost si všechny nabízené produkty prohlédnout a vyzkoušet ve vzorkovně v Ústí nad Labem nebo Děčíně. Na prodejně si také můžete nechat zdarma poradit od odborníka.

ikonka štítu jako znak kvality

Kvalita

Jde nám vždy o přidanou hodnotu pro zákazníka v podobě trvanlivosti našich výrobků a vysoké kvality, za kterou ručíme 4 letou zárukou. Na Ústecku jsme jediný certifikovaný značkový prodejce výrobků Climax, největšího výrobce stínící techniky v ČR.

Kde působíme

mapa ČR s pobočkami

Působíme převážně v Ústeckém kraji, kde máme své 2 pobočky (Ústí nad Labem, Děčín).

Nicméně často dostaneme zakázku i v Praze nebo okolních krajích (Středočeský, Liberecký).

Aby se spolupráce vyplatila oběma stranám, přijímáme vzdálenější zakázky pouze při větším rozsahu. 
Pro bližší informace nás můžete kontaktovat a rádi zhodnotíme Vaše konkrétní požadavky. 

Partneři a zákazníci

Díky více než 25 letem zkušeností a know-how z oblasti stínící techniky a oken i dveří, je firma schopna poznat, kde se nachází kvalita. Kvůli tomu jsme se spojili s těmi nejlepšími a nabízíme opravdu kvalitní výrobky od značek – Climax (stínící technika), Slovaktual (okna/dveře), Moderna (parapety), Somfy (motorické pohony do výrobků stínící techniky a automatizace domácnosti).

Naším cílem je dlouhodobě spokojený zákazník. To znamená nejenom spokojenost s nákupem a montáží, ale především dlouhou trvanlivost výrobků, která zaručuje návratnost v čase.

Díky spojení poboček v Ústí nad Labem, Teplicích a Děčíně získala firma silné postavení v regionu. Ročně dodáváme a montujeme výrobky do stovek domácností, firem i veřejných institucí. Je to pro nás zároveň radost i závazek.

Budeme rádi, pokud se stanete naším spokojeným zákazníkem i vy.