Zaměstnanci

Jednou z klíčových částí dobře fungujícího podniku je pro nás náš personál, který se snažíme stále vzdělávat a udržet tak na vysoké profesní úrovni. Proto se pravidelně zúčastňujeme různých školení v oboru se zaměřením na nové technologie a materiály. V roce 2022 jsme takových školení navštívili 7 a zapojili do nich všechny naše zaměstnance.

Chcete si zkusit jaké je to montovat okna, dveře nebo třeba žaluzie? Napište nám a rádi Vám toto vaše přání splníme. Stále sháníme další šikovné techniky, kteří si jsou po zaškolení schopni poradit sami. Dáme Vám příležitost si vše vyzkoušet a osahat. Pro více informací kontaktujte kosek.pavel@ars-usti.cz

Přidejte se do našeho kolektivu!

Představení týmu

Lucie Pošíková

asistentka prodeje v Ústí n/L

Litoměřická patriotka Lucka je nejmladší z našeho týmu, vykonává pro nás veškerou administrativu a je vždy na pobočce v Ústí nad Labem připravena poradit zákazníkům. Přijďte se přesvědčit sami.

Libor Plaček

montážní technik

Všestranný odborník, který ví přesně jak nejlépe namontovat daný výrobek. Vzhledem k tomu, že je vyučený zedník, se nemusíte bát o zednické zapravení svých oken a dveří. Své dlouholeté zkušenosti v oboru montáží oken zúročuje již několik let v naší firmě. Jsme za to rádi a ocení to jistě i náš zákazník.

Aleš Prchal

montážní technik

Zkušený technik, vyučený truhlář, který má dlouholeté zkušenosti s prací v Německu a ve Švýcarsku. Naštěstí pro nás se rozhodl usadit v Ústí nad Labem.